ČR > Jihočeský kraj > okres České Budějovice > České Budějovice > Čištění koberců a sedaček

Čištění koberců a sedaček v Českých Budějovicích

Čištění koberců

Potřebujete vyčistit koberce v domácnosti nebo kanceláři? Máme řešení pro všechny. Strojové čištění je jednou z nejúčinnějších metod. Na rozdíl od podomácku prováděných postupů s přípravky jako je Vanish a podobné za pomoci houby, hadru, nebo kartáče, tato metoda znečištění skutečně odstraní a nejen rozpije do větší šířky a hlubších struktur koberce

Abyste znečištění jen nerozpustily, ale také odsály pryč, potřebujete extrakční vysavač, tedy extraktor. Ten vodu s čistícím přípravkem do koberce vhání a v ten samý okamžik odsává i se špínou ven. Díky tlaku kobercové hubice se špína doslova vyždímá i z nejhlouběji uložených struktur vláken.

Máte-li o tuto službu zájem, v Českých Budějovicích najdete čištění koberců zde.

Čištění sedaček

Obdobně jako u koberců i u sedaček a sedacích souprav se bez extraktoru neobejdete. Podomácku prováděná čištění většinou končí vytvořením skvrn a map na potahu. Ten pak vypadá ještě mnohem hůře.

Když se sedačka čistí, je třeba vyčistit celá. I kdyby se Vám podařil kousek vyčistit, bude více či méně ostře kontrastovat s okolím zneškodněné skvrny. Proto se vždy provádí celková očista.

Při strojové metodě se nečistí jen potah, ale i část čalounění pod ním. Do čalounění se totiž vpíjí pot (nebo potřísnění od domácích mazlíčků), který pouze strojem úspěšně vytáhnete ven. Pro řešení zahrnující řádné a kompletní vyčištění sedačky v Budějovicích stačí kliknout.

Profesionální extraktor si můžete kdykoliv zapůjčit. Je to nejlepší volba, pokud chcete, aby práce byla odvedena na 100%. Nikdo jiný než Vy Vašemu zařízení nebude věnovat větší a lepší péči. Navíc máte ohromný časový fond. Jednodenní výpůjčka trvá celých 24 hodiny. Za tuto dobu zvládnete práci s takovou precizností, jakou Vám při sebelepší vůli žádná firma nemůže nabídnout. Vezměte si stroj na víkend a vyčistíte, byt, dům i chalupu..